Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spears ka humbur virgjėrinė nė moshėn 14-vjeēare?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spears ka humbur virgjėrinė nė moshėn 14-vjeēare?   22/11/2007, 17:49

Britney Spears ėshtė akuzuar nga ish-avokati i saj, Eric Ervin, se ka humbur virgjėrinė qė nė moshėn 14-vjeēare. Kėngėtarja me herėt gjatė karrierės sė saj thoshte se, nuk do tė pranonte tė ketė marrėdhėnie seksuale para martesės, mirėpo Ervin ka thėnė se, kėto fjalė ishin thjesht gėnjeshtra.
Ervin ka deklaruar pėr US Weekly se, Spears e ka humbur virgjėrinė qysh nė fėmijėrinė e saj, ndėrsa rrėfimi pėr “tė paprekshmen”, sipas tij, “ishin thjeshtė marketing medial”.
Ai po ashtu ka thėnė se Spears ka pasur marrėdhėnie seksuale edhe me ish tė dashurin e saj, Justin Timberlake, qysh nė fillim tė lidhjes sė tyre, pėrkundėr mohimit tė vazhdueshėm tė tyre.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Spears ka humbur virgjėrinė nė moshėn 14-vjeēare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: