Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mbreti vazhdon te jete i kerkuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Mbreti vazhdon te jete i kerkuar   18/2/2009, 19:40

Legjenda e muzikės rokenroll, Elvis Presley, ėshtė idhulli kryesor me tė cilin fansat do tė kishin dashur tė takoheshin.
Kėngėtari legjendar, i cili ka vdekur nė vitin 1977, ka kryesuar listėn e njė sondazhi tė realizuar nga transmetuesi digjital “Music Choice”, derisa nė vendin e dytė ka ardhur Mbretėresha e muzikės pop, Madonna.

Frontmeni i dikurshėm i grupit “Queen”, Freddie Mercury, dhe legjenda e “The Beatles”, John Lennon, zunė vendin e tretė dhe tė katėrt, respektivisht. Ndėrsa frontmeni i “U2”, Bono, u rendit i pesti.
Elvis Presley
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mbreti vazhdon te jete i kerkuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: