Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julia Roberts thotė pėr Obama

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts thotė pėr Obama   18/2/2009, 19:35

Ylli i filmit “Pretty Woman”, Julia Roberts, ёndёrron njё darkё me presidentin e ri amerikan dhe bashkėshorten e tij, pasi mendon se fёmijёt e saj do tё ishin miq tё mirё pёr dy vajzat e Obamёs.
E pyetur nё njё intervistё pёr magazinёn Allure, se cila do tё ishte darka festive e ėndrrave, fituesja e ēmimit Oskar ka thёnё se Barack Obama, gruaja e tij Michelle dhe fёmijёt e tyre do tё ishin nё krye tё listės sё tё ftuarve.

“Do tё filloja me ēiftin Obama. Vajzat e tyre do tё mund tё luajnė me fёmijёt e mi”, ka thёnё Roberts.

Roberts po ashtu ka thёnё se do t’i ftonte edhe miqtė e saj, Oprah Winfrey dhe George Clooney, komikėt Tina Fey, Tom Hanks dhe Rita Wilson si dhe regjisorin e filmit ”Closer”, Mike Nichols.

Julia Roberts
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Julia Roberts thotė pėr Obama
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: