Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berry nė njė rol tė ri filmik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Berry nė njė rol tė ri filmik   18/2/2009, 19:30

Aktorja fituese e Oskarit, Halle Berry, ka 'vjedhur' edhe njė rol tė ri. Ajo ka nėnshkruar tė luajė nė filmin "Who Is Doris Payne".
Sipas “Variety”, ylli i filmit “X-Men” do ta luajė rolin kryesor nė filmin e bazuar nė ngjarje tė vėrtetė, pėr jetėn e vjedhėses sė thesareve, Doris Payne.

Producentė tė filmit janė partnerėt Justin Berfield dhe Jason Felts, ndėrsa skenarin e ka shkruar Eunetta Boone. Filmi pritet tė jetė i gatshėm nė vitin e ardhshėm.
Halle Berry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Berry nė njė rol tė ri filmik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: