Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winehouse do tė qėndrojė nė Karaibe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Winehouse do tė qėndrojė nė Karaibe   18/2/2009, 19:29

Nėna e Amy Winehouse ka mohuar spekulimet se kėngėtarja do t’i pėrfundojė pushimet e saja anė Karaibe dhe do tė kthehet nė Angli.
Amy ėshtė duke qėndruar nė ishullin St. Lucia qė nga tetori i vitit tė kaluar me qėllim qė t’i tejkaloje problemet e saja shėndetėsore.

Ndėrkohė nėna e kėngėtares sė hitit “Back to Black” ka theksuar se vajza e saj ka nevojė pėr mė shumė kohė me qėllim qė tė del fituese nė luftėn e saj kundėr vartėsisė nga droga.

Amy Winehouse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winehouse do tė qėndrojė nė Karaibe
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: