Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vaughn nuk pendohet pėr lidhjen me Anistonin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vaughn nuk pendohet pėr lidhjen me Anistonin   22/11/2007, 17:48

Vince Vaughn ka thėnė se nuk pendohet pėr marrėdhėnien qė kishte pasur dikur me aktoren e famshme, Jennifer Aniston. Ai ka thėnė se personi nuk mund tė zgjedh se mė kėnd do tė bie nė dashuri, ndėrsa shtoi se gati ēdoherė ka filluar lidhje me njerėzit e "gabuar".
"Nėse e pėlqeni dikėn, atėherė e pėlqeni – dhe s’ka tjetėr”, ka thėnė Vaughn pėr Daily Record. "Kur jemi tė ri ēdoherė themi: ‘Nuk do ta bėjmė kėtė ose atė – mirėpo nė fund prapė pėrfundoni me njė person tė tillė’”, ka shtuar ai.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Vaughn nuk pendohet pėr lidhjen me Anistonin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: