Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fox femra mė seksi nė filmat shkencoro-trillues

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Fox femra mė seksi nė filmat shkencoro-trillues   18/2/2009, 19:29

Megan Fox ėshtė me vite drite pėrpara kur ėshtė fjala pėr femrėn mė seksi nė filmat shkencoro-trillues, pasi qė ajo ėshtė votuar si aktorja mė seksi e tė gjitha kohėrave nė filmat e zhanrit 'sci-fi'.
Vizitorėt e faqes “MSN Movies” e kanė vėnė nė krye tė listės aktoren seksi, pėr paraqitjen e saj nė rolin e Mikaela Banes, nė filmin e vitit 2007, “Transformers”.

Halle Berry zuri vendin e dytė pėr performancėn e saj nė filmin “X-Men”, ndėrsa aktorja dhe modelja, Milla Jovovich, zuri vendin e tretė si femra mė seksi nė njė film tė zhanrit ‘sience-fiction’, pėr rolin e saj nė filmin “The Fifth Element”.

Top-pesėshin e mbyllėn, Natalie Portman qė zuri vendin e katėrt, ndėrsa Sigourney Weaver zuri vendin e pestė.
Megan Fox
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fox femra mė seksi nė filmat shkencoro-trillues
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: