Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Klum nuk di kur do transmetohet "Project Runway"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Klum nuk di kur do transmetohet "Project Runway"   18/2/2009, 19:28

E ardhmja e 'reality shout' amerikan tė Heidi Klum, "Project Runway", ėshtė ende e papėrcaktuar, ndėrsa supermodelja gjermane thotė se ajo nuk e di se kur do tė kthehet ky program nė televizion.
Shou pėr talentet e modės ka pasur disa probleme me producentėt pranė stacionit tė NBC-sė, “Bravo”, dhe me producentėt e serialit nga Weinstein Company, duke shtyrė vazhdimisht kohėn e rikthimit tė spektaklit nė ekran.

“E di se fansat e presin Project Runway’, sepse edhe unė mezi pres rifillimin e tij. Tė gjithė e dėshirojnė shoun, dhe mendoj se problemi i vetėm ėshtė ndėrmjet stacioneve televizive. Ju e dini se, sikur tė gjithė ju edhe unė pres rikthimin e ‘Project Runway’ nė ekran, por kjo nuk ėshtė nė duart e mia. Prandaj duhet tė pres bashkė me ju rifillimin e tij”, ka thėnė modelja pėr “Access Hollywood”.
Heidi Klum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Klum nuk di kur do transmetohet "Project Runway"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: