Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 UT: Ndjekje penale pėr 52 studentė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: UT: Ndjekje penale pėr 52 studentė   18/2/2009, 18:28

Rektorati i Universitetit tė Tiranės, do tė ēojė pėr ndjekje penale nė Prokurori, 52 studentė tė Fakultetit tė Drejtėsisė. Ata akuzohen se kanė falsifikuar dokumentet, lidhur me pranimin, nė sistemin e studimeve me kohė tė pjesėshme. Sipas rektorit Dhori Kule, ėshtė ngritur njė grup pune, i cili po bėn verifikime, nė tė gjitha fakultetet. Ndėrkaq, 52 studentėt qė rezultuan fitues, por qė kanė falsifikuar dokumentet, janė ēregjistruar automatikisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
UT: Ndjekje penale pėr 52 studentė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: