Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mal i Zi: Blen arkivolin, mė pas vret veten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mal i Zi: Blen arkivolin, mė pas vret veten   18/2/2009, 18:27

Nė Mal tė Zi, njė burrė ka blerė me duart e tij nė njė agjenci funerale njė arkivol dhe pasi ėshtė shtrirė brenda, ka qėlluar veten me pistoletė, por nuk ka vdekur. Njeriu qė e ka parė mė mirė nga tė gjithė vdekjen me sy, ka shpėtuar pėr mrekulli, pasi plumbi i ka kaluar tejpertej, pa i prekur organet jetėsore. Vetėvrasėsi kishte nė dorė edhe njė copė letėr, me tė cilin shpjegonte arsyet e kėtij veprimi ekstrem, qė ishin problemet familjare. Ai ėshtė dėrguar me urgjencė nė spital, ndėrsa mjekėt pohojnė se gjendja e tij po pėrmirėsohet dhe nuk ka mė rrezik pėr jetėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mal i Zi: Blen arkivolin, mė pas vret veten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: