Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bie ēmimi i drogės nė Angli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bie ēmimi i drogės nė Angli   18/2/2009, 18:25

Rėnia e vazhdueshme e ēmimeve nė tregun e drogės ka sjellė deri aty sa qė nė Angli njė "vizė" kokaine tė jetė mė e lirė se sa njė birrė me krikėll apo njė gotė verė nė lokal. Kėshtu njofton ministria britanike e Punėve tė Brendshme, e cila thotė se aktualisht njė gram kokainė, qė pėrdoret rreth 20 herė, kushton vetėm 22 euro. Shqetėsimi se narkomania ėshtė bėrė mė e lirė se alkoolizmi, bėhet mė alarmant kur mendon se ēmimet pėr kualitetin e dobėt dhe me mė pak pastėrti, janė 50% mė tė lira. Qendra Europiane Kundėr Drogės fajėson Bolivinė dhe Perunė, tė cilat e kanė rritur dukshėm prodhimin, duke shkaktuar uljen e vazhdueshme tė ēmimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bie ēmimi i drogės nė Angli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: