Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Italia tashmė do tė pėrgjojė edhe Skypen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Italia tashmė do tė pėrgjojė edhe Skypen   18/2/2009, 18:23

Italia, njė nga vendet qė shpenzon mė shumė nė BE, pėr pėrgjimet telefonike, tashmė kėrkon tė bėjė tė njėjtėn gjė edhe pėr Skajp-in. Ministri i Brendshėm, Roberto Maroni, po kėrkon zgjidhje teknologjike, por edhe ligjore, nė mėnyrė qė personat nėn hetim tė mund tė pėrgjohen edhe kur komunikojnė nė internet, pėrmes softuerit Skajp. Sipas njė komunikate tė ministrisė sė Brendshme, tashmė ėshtė formuar njė grup pune, i pėrbėrė nga Departamenti i Sigurisė Publike, Policia e Shtetit, Karabineria, Policia Financiare dhe Kėshilli Kombėtar pėr Kėrkime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Italia tashmė do tė pėrgjojė edhe Skypen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: