Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ka dėshtuar atentati pėr vrasjen e Papa Gjon Palit tė II-tė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ka dėshtuar atentati pėr vrasjen e Papa Gjon Palit tė II-tė   18/2/2009, 18:21

Gjatė Luftės sė Ftohtė, spiunėt sovjetikė, kanė stėrvitur njė vrasės bullgar, pėr tė eleminuar Papa Gjon Palin e II-tė. E pėrditshmja britanike, “Dejli Meill”, shkruan sot, se ata, i druheshin fuqizmit tė Kishės Katolike polake. Madje, njeriu i ngarkuar me ekzekutimin e Atit tė Shenjtė, ishte informuar mbi itinerarin e Atit tė Shenjtė, gjatė vizitės nė vendin e lindjes, Poloni. Sipas gazetės, vrasėsi u tradhėtua nga bashkėshortja e tij, e cila i rrėfeu njė prifti katolik, mbi atentatin e planifikuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ka dėshtuar atentati pėr vrasjen e Papa Gjon Palit tė II-tė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: