Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jordan me gjinj tė rinj pėr Krishtlindje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jordan me gjinj tė rinj pėr Krishtlindje   22/11/2007, 17:46

Bukuroshja Jordan ėshtė duke planifikuar qė ta zvogėlojė madhėsinė e gjinjve tė saj, si dhuratė pėr tė dashurin e saj, Peter Andre, pėr Krishtlindje. Modelja glamuroze, emri i vėrtetė i sė cilės ėshtė, Katie Price, shpreson qė gjinjtė e saj tė ri do tė jenė mė tė "gjallė".
"Tashmė kam filluar tretmanin mjekėsor dhe brenda tri javėsh do tė jenė gati. Do tė kem gjinj mė tė vegjėl por do tė jenė mė tė gjallė”, ka thėnė ajo pėr gazetėn Sun.
"Ajo vazhdon t’i thotė Petet, se gjinjtė e saj tė ri, do tė jenė dhurata e saj pėr Krishtlindje”, ka thėnė njė burim i afėrt me Jordanin.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jordan me gjinj tė rinj pėr Krishtlindje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: