Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Angli: Ndalohen puthjet para stacionit tė trenit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Angli: Ndalohen puthjet para stacionit tė trenit   18/2/2009, 18:19

Ndalohen puthjet para stacionit tė trenit. Ngjan me njė vendim tipik pėr vende integraliste, por nė fakt, ėshtė nė Londėr. Vendimi ėshtė marrė nga Virxhin Rreil, kompania britanike e hekurudhave. Nė stacionin Uarrington, mund tė shihet lehtė njė tabelė tepėr e veēantė: njė ēift duke u puthur, me njė kryq tė kuq nė mes. Masa qė i jep fund “romanticizmit hekurudhor” nė Londėr, ėshtė marrė pas ankesave tė pronarėve tė dyqaneve qė ankohen pėr rėnien e shitjeve, pikėrisht nga puthjet e zgjatura, qė bllokojnė rrugėn. Edhe puthjet nė makina nė kėtė zonė do tė jenė tė ndaluara. Qė sot pėr ēiftet, lejohet vetėm “baj-baj”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Angli: Ndalohen puthjet para stacionit tė trenit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: