Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Turk, i pranishėm nė nėnshkrimin pėr ndėrtimin e hidrocentra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Turk, i pranishėm nė nėnshkrimin pėr ndėrtimin e hidrocentra   18/2/2009, 18:12

Mediat e rajonit shkruajnė sot, se presidenti i Sllovenisė, Danilo Turk, qė pritet tė mbėrrijė sot pasdite nė Tiranė, do tė marrė pjesė nė nėnshkrimin e koncesioneve pėr ndėrtimin e 6 hidrocentraleve nė veri tė Shqipėrisė. Po sipas kėtryre burimeve, hidrocentralet do tė ndėrtohen nga kompani sllovene, mbi lumin Shalė. Lumi malor, ndodhet nė Alpe, ose siē njihet Bjeshkėt e Nėmuna. Ai ka njė gjatėsi prej 376 kilometrash qė nga burimi i tij nė majėn e Radohimės, deri nė lumin Drin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Turk, i pranishėm nė nėnshkrimin pėr ndėrtimin e hidrocentra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: