Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Afganistan: Sekuestrohet heroinė me vlerė mijėra dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Afganistan: Sekuestrohet heroinė me vlerė mijėra dollarė   18/2/2009, 18:11

Trupat britanike dhe ato afgane kanė sekuestruar mėngjesin e sotėm heroinė dhe pėrzjerės tė tjera me njė vlerė prej mė tepėr se 71 milion dollarė. Sasia e drogės e cila kishte destinacion Britaninė e Madhe, u gjet nė provincėn e Helmandit, ndėrsa nė operacion morrėn pjesė 700 trupa. Autoritetet vendase thanė se tashmė nė kėtė zonė ekziston mė tėpėr qeverisje dhe siguri. BBC-ja tregon se sipas tė dhėnave tė ushtarėve britanikė nė Afganistan, 60% e policisė vendase nė provincėn e Helmandit pėrdor drogė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Afganistan: Sekuestrohet heroinė me vlerė mijėra dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: