Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kampionėt e Libertadores, nisin me fitore sezonin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kampionėt e Libertadores, nisin me fitore sezonin e ri   18/2/2009, 18:09

Kampionėt nė fuqi tė Kupės Libertadores, e kanė nisur me fitore sezonin e ri. Peruanėt e Kuito-s kanė mundur 3-2 Palmeira-n, duke shėnuar golin e fitores me njė 11-metėrsh. Nė ndeshjet e tjera tė Kupės Libertadores, qė ėshtė ekuivalenti latinoamerikan i Ligės sė Kampioneve nė Europė, u arritėn kėto rezultate: Boka Juniors-Deportivo Kuensa 1-0 dhe Everton-Karakas 1-0. Pėr Bokėn shėnoi Rodrigo Palasio, ndėrsa kilenėt fituan me golin e Dalsaso-s.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kampionėt e Libertadores, nisin me fitore sezonin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: