Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rrah veten pėr tė mos shkuar nė punė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rrah veten pėr tė mos shkuar nė punė   16/2/2009, 20:22

Njė kanadez 34-vjeēar ka thirrur policinė, duke u paraqitur si viktimė e njė rrahjeje tė fortė, pėr tu konstatuar mė vonė se lėndimet e marra ia ka shkaktuar vetvetes vetėm qė tė mos shkojė nė punė.
Kur nuk kanė mundur tė gjejnė asnjė tė dyshuar apo sė paku njė dėshmitar, policia ka filluar tė dyshojė nė deklaratėn e burrit i cili ka pohuar se dy meshkuj tė panjohur e kishin sulmuar derisa po shkonte nė punė.

"Ka pasur buzė tė ėnjtura, ishte i pėrgjakur dhe ndoshta edhe hundė tė thyer", ka thėnė njėri prej policėve, i cili ėshtė paraqitur nė thirrjen e mashtruesit.

Policėt, te tė cilėt “viktima” ka deklaruar se si ka ndodhur incidenti dhe nė detaje i ka pėrshkruar sulmuesit, kanė nisur hulumtimin, por pasi qė nuk kanė mundur tė gjejnė asnjė lloj fakti edhe ata kanė filluar tė dyshojnė.

Policėt e kanė shtyrė punėtorin “e rrahur” qė sėrish tė pėrshkruajė rrethanat e sulmit dhe pas disa pyetjeve mė tė vėshtira ai ka pranuar se tėrė ngjarjen e ka trilluar dhe vetvetes i ka shkaktuar lėndime vetėm qė tė ketė njė ditė tė lirė nga puna.

"Nė fund edhe e ka marrė njė ditė tė lirė – ka kaluar pothuajse tėrė ditėn nė stacionin policor, nė qeli", ka komentuar polici.

Foto: Ilustrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Rrah veten pėr tė mos shkuar nė punė   16/2/2009, 20:23

Hahahhaha Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Rrah veten pėr tė mos shkuar nė punė   17/2/2009, 04:22

Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rrah veten pėr tė mos shkuar nė punė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rrah veten pėr tė mos shkuar nė punė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: