Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pėrton t’i tėrheq sajat, i lidh pėr automjet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pėrton t’i tėrheq sajat, i lidh pėr automjet   16/2/2009, 20:21

Njė polake, nėnė e katėr fėmijėve, ka pėrtuar t’i tėrheq tė gjithė ata nė saja nėpėr borė tė lėngėt deri nė bregun e parė, prandaj “katėr zogj i ka vrarė me njė gur”, duke lidhur tė gjitha sajat pas automjetit tė saj.
Kur ka frenuar, sajat tė cilat po i tėrhiqte automjeti kanė fluturuar nė korsinė e kundėrt tė rrugės dhe kanė goditur njė automjet tjetėr, derisa njėra prej vajzave ka pėrfunduar nė spital me dorė dhe kėmbė tė thyer, njoftojnė sot mediat polake.

E ėma sė paku do tė pėrgjigjet pėr shkaktim tė aksidentit tė trafikut.

Foto: Ilustrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pėrton t’i tėrheq sajat, i lidh pėr automjet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: