Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fermeri miop ia fut flakėn frigoriferit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Fermeri miop ia fut flakėn frigoriferit   16/2/2009, 20:20

Njė fermer largpamės austriak ia ka futur flakėn shtėpisė sė tij pasi qė e ka ngatėrruar frigoriferin pėr oxhakun.
Adolf Maier, 87-vjeēar, nga qyteti Angerberg nė Tyrol, e kishte lėnė derėn e frigoriferit tė tij tė hapur.

Ai mė pas vendosi se ishte tepėr ftohtė dhe duhej tė ndez zjarrin nė oxhakun i cili farė pranė frigoriferit.

"Vendosa ndezės dhe dru nė atė qė unė mendova se ishte vendi i zakonshėm dhe papritmas kishte tym kudo. Mendova se ishte ftohtė kur e ndeza shkrepsėn, tani e di pse", ka thėnė Maier.

Ai u ka premtuar zjarrfikėsve tė cilėt e kanė ndalur zjarrin se do tė marr syze mė tė mira nė tė ardhmen.
Foto: Ilustrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fermeri miop ia fut flakėn frigoriferit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: