Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nė aksionin “Valentini” arrestohen 26 ēifte tė pamartuara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Nė aksionin “Valentini” arrestohen 26 ēifte tė pamartuara   16/2/2009, 20:19

Nė aksionin “Valentini” policia nga Malajzia ka arrestuar nėpėr dhoma tė hoteleve tė ndryshme 26 ēifte tė pamartuara, pėr tė cilėt dyshohet se kanė “konsumuar” seks paramartesor tė jashtėligjshėm.
Policia ka bėrė tė njohur se kryesisht bėhet fjalė pėr njerėzit tė moshave deri nė 30 vjeēare, tė cilėt janė kapur se si ndajnė dhomėn e hotelit me partnerė me tė cilėt nuk janė tė kurorėzuar.

Autoritetet nga Malajzia ēdo vit me rastin e “Shėn Valentinit” kryejnė operacione tė ngjashme, e ata tė cilėt kapen nė kėtė “krim” kėrcėnohen me gjobė prej rreth 280 dollarėsh amerikanė dhe deri nė gjashtė muaj burg.
Foto: Ilustrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nė aksionin “Valentini” arrestohen 26 ēifte tė pamartuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: