Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spears ka qen inspirim pėr 50cent

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Spears ka qen inspirim pėr 50cent   16/2/2009, 20:13

Reperi i njohur 50 Cent ka zbuluar inspirimin e tij pёr albumin e ri “Before I Self Destruct”, dhe ky inspirim ёshtё Britney Spears.“Ajo ishte shou mё i madh nё botё gjatё vitit tё kaluar. Ajo kalonte nёpėr gjitha ato probleme nё publik... Isha i gёzuar qё e shihja atё jashtė kontrolle pasi kjo i bёn njerėzit mesatar tё ndjehem mё mirё”, ka thёnё reperi.

“Before I Self Destruct”, ёshtё albumi i katėrt i krijuesit tё hitit “In Da Club”, qё do tё lėshohet nё treg mё 31 mars.


50 Cent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Spears ka qen inspirim pėr 50cent
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: