Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bono: U2 ishte afёr ndarjes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Bono: U2 ishte afёr ndarjes   16/2/2009, 20:10

Anёtarёt e bendit U2 kishin besuar se fushatat e “rrezikshme” politike tё Bonos do tё ēonin edhe nё ndarjen e bendit.Rokeri ka thёnё se anėtarёt tjerё tё bendit, kitaristi The Edge, basisti Adam Clayton dhe bateristi Larry Mullen Jr., i shin tё bindur se pėrfshirja e tij e vazhdueshme nё promovimet e rasteve tё ndryshme bamirėse nё botё, mund t’i japё fund grupit irlandez.

“Ishte me rrezik. Dhe kjo e shqetėsonte Larryn dhe gjithё bendin, tё themi tё vėrtetёn. Por, e dini, ata mendonin tё gjithё, Larry, Edge, Adam, se fushatat e mia do ta groposnin bendin”, ka thёnё Bono pёr Observer Music.Bendi U2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bono: U2 ishte afёr ndarjes
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: