Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna rikthehet nė ekranin e madh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Madonna rikthehet nė ekranin e madh   16/2/2009, 20:05

Madonna ka vendosur tė luajė njė tjetėr rol filmik. Ajo do tė aktrojė karakterin e amerikanes Wallis Simpson, e cila nė vitet e tridhjeta pothuajse e pėrēau Familjen Mbretėrore nė Britani tė Madhe.Mbretėresha e muzikės pop ka marrė kritika tė mira vetėm pėr filmin e viti 1996, “Evita”, ndėrsa paraqitjet e saja nė filmat e tillė si, “The Next Best Thing” (2000) dhe “Swept Away” (2002), kanė marrė kritika shumė negative.

Mirėpo, duket e tash Madonna ka vendosur ta rindėrtojė karrierėn e saj filmike me rolin e Simpson.

“Madonna e konsideron rolin e Wallis Simpson, si njė projekt tė madh filmik. Ajo ėshtė e pasionuar sikurse nė kohėn kur portretizoi Evitėn”, ka thėnė njė burim pėr gazetėn britanike “The Sun”.Madonna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna rikthehet nė ekranin e madh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: