Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “...Button” nė krye tė top-listave ndėrkombėtare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: “...Button” nė krye tė top-listave ndėrkombėtare   16/2/2009, 20:03

Filmi i Brad Pitt, "The Curious Case Of Benjamin Button", ka kryesuar me shikueshmėri jashtė SHBA-ve, duke grumbulluar 31 milionė dollarė gjatė vikendit qė shkoi.


Filmi, i cili tregon ngjarjen e njė personi i cili lind i moshuar dhe shkon duke u bėrė mė i ri me kalimin e viteve, ka debutuar nė vend tė parė nė Itali, Korenė Jugore dhe Tajvan, ndėrsa ka vazhduar kryesimin edhe nė javėn e dytė nė top-listat tjera ndėrkombėtare.

Nė vend tė dytė ėshtė renditur filmi i animuar “Bolt” me 16.5 milionė dollarė, ndėrsa “Valkyrie” me protagonist Tom Cruise, ka zėnė vendin e tretė me 11.9 milionė dollarė.


Brad Pitt nė rolin e Benjamin Button
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“...Button” nė krye tė top-listave ndėrkombėtare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: