Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Perry nė lidhje me ish-tė dashurin e Hilton?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Perry nė lidhje me ish-tė dashurin e Hilton?   16/2/2009, 20:02

Katy Perry duhet tė pėrballet me zemėrimin e Paris Hilton, pasi qė njoftohet se kėngėtarja ėshtė nė lidhje me Benji Madden, ish-tė dashurin e trashėgimtares sė hoteleve.


Sipas People.com, hitbėrėsja e kėngės “I Kissed A Girl” ėshtė fotografuar nė njė klub nate nė Las Vegas, duke i qėndruar pranė rokerit tė grupit “Good Charlotte”.

Perry sapo ėshtė ndarė nga anėtari i grupit “Gym Class Heroes”, Travis McCoy, ndėrsa Madden dhe Hilton i dhanė fund romancės sė tyre nė nėntorin e vitit tė kaluar.


Katy Perry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Perry nė lidhje me ish-tė dashurin e Hilton?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: