Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elvana me videoklip dhe ueb-faqe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Elvana me videoklip dhe ueb-faqe   16/2/2009, 20:01

Hit-kėngėtarja nga Shqipėria, Elvana Gjata, sė shpejti do tė lansojė njė videoklip tė ri. Pėrveē klipit, Elvana do tė hapė edhe faqen e saj tė internetit pėr t’i informuar fansat nė lidhje me aktivitetet e saja.Revista “Albaniac” njofton se javėn e kaluar Elvana ka qenė nė Kosovė pėr tė realizuar spotin e ri.

I njėjti burim pohon se kėngėtarja e hitit “Vetes” shumė shpejt do tė lansojė edhe ueb-faqen e saj zyrtare nė internet pėr tė qenė mė afėr fansave me informacionet pėr performancat dhe aktivitetin e saj muzikor.


Elvana Gjata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Elvana me videoklip dhe ueb-faqe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: