Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mbretėresha Elizabeta e II-tė, uron 1 vjetorin e pavarėsisė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mbretėresha Elizabeta e II-tė, uron 1 vjetorin e pavarėsisė   16/2/2009, 18:02

Vazhdojnė mesazhet nga mbarė bota, nė prag tė 1-vjetorit tė pavarėsisė sė Kosovės. Mbretėresha Elizabeta e Dytė, nė njė letėr dėrguar presidentit Sejdiu, i shpreh urimet, pėr mirėqenien dhe lumturinė e popullit tė Kosovės. Po kėshtu, edhe kryediplomati britanik Milibend, uroi autoritetet. Mė parė, ishte presidenti Obama, i cili nė njė mesazh dėrguar kolegut Sejdiu, e garantonte pėr mbėshtetjen e vazhdueshme tė Shteteve tė Bashkuara ndaj Kosovės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mbretėresha Elizabeta e II-tė, uron 1 vjetorin e pavarėsisė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: