Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 "Dosjet", Berisha sulmon Gjykatėn Kushtetuese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: "Dosjet", Berisha sulmon Gjykatėn Kushtetuese   16/2/2009, 18:01

Kryeministri Berisha sulmoi Gjykatėn Kushtetuese, qė pezulloi zbatimin e ligjit tė dosjeve, por konfirmoi se Qeveria e pranon vendimin, pavarėsisht se nuk ėshtė dakord. Duke folur sot nė mbledhjen e grupit kuvendor demokrat, Berisha, shprehu vendosmėrinė e shumicės, pėr tė mos u tėrhequr nga ligji. Ai akuzoi anėtarėt e Kushtetueses, se vepruan nė konflikt tė hapur interesi. Sipas shefit tė ekzekutivit, Gjykata dhunoi parimin e integritetit dhe theu ligjin organik tė saj. Berisha, vuri nė dukje se u godit kodi etik i gjyqėsorit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
"Dosjet", Berisha sulmon Gjykatėn Kushtetuese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: