Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Policia e Kosovės, masa pėr njė vjetorin e pavarėsisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Policia e Kosovės, masa pėr njė vjetorin e pavarėsisė   16/2/2009, 17:59

Policia e Kosovės ka marrė masa pėr mbarėvajtjen e festimeve, nė 1- vjetorin e pavarėsisė, nė 17 shkurt. Nė njė njoftim, thuhet se strukturat policore do tė jenė nė gadishmėri tė plotė, nė tė gjithė territorin. Ndėrkaq, i bėhet thirrje qytetarėve, tė jenė tė matur dhe tė festojnė pa incidente. Zv.drejtori i Pėrgjithshėm, Shpend Maxhuni, theksoi se policia e Kosvės do tė veprojė sipas njė plani tė mirėpėrcaktuar, duke kontrolluar jo vetėm trafikun, por edhe shmangien e pėrdorimit tė armėve. Nė pjesėn veriore tė Mitrovicės, do tė vendosen trupa tė policisė sė Kosovės, Euleks-it e Kfor-it.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Policia e Kosovės, masa pėr njė vjetorin e pavarėsisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: