Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kosova nė pritje tė 1 vjetorit tė Pavarėsisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kosova nė pritje tė 1 vjetorit tė Pavarėsisė   16/2/2009, 17:57

Kosova po pėrgatitet pėr tė festuar njė vjetorin e Pavarėsisė sė saj me 17 shkurt. Mijėra qytetarė do tė mbushin rrugėt e Kosovės, ndėrsa janė parashikuar edhe koncerte, e fishekzjarre. Aktivitetet pėr kėtė ditė do tė fillojnė nė orėn 11:00 me njė mbledhje solemne tė Kuvendit tė Kosovės. Do tė mbahet edhe njė marshim pėr nxėnėsit dhe pėr tė gjithė qytetarėt, me moton “Ecja nė pavarėsi”. Nė orėn 18:00 do tė jetė koncerti i Filarmonisė sė Republikės sė Kosovės dhe nė orėn 21:00 do tė jetė njė koncert madhėshtor nė Prishtinė, por edhe nė qytete tė tjera tė Kosovės, pėr t’u pėrmbyllur nė orėn 22 me ndezjen e fishekzjarrėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kosova nė pritje tė 1 vjetorit tė Pavarėsisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: