Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spahiu: SHBA do tė mbėshtesė Kosovėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spahiu: SHBA do tė mbėshtesė Kosovėn   16/2/2009, 17:56

SHBA-tė do tė vazhdojnė mbėshtejen pėr Kosovėn. Ky ėshtė premtimi qė ka marrė i ngarkuari me punė i Kosovės nė Uashington, Avni Spahiu. Sipas tij numri prej 54 vendesh qė e kanė njohur Kosovėn nuk ėshtė i vogėl dhe ėshtė afėrsisht i njėjtė me vendet e tjera qė dolėn nga Ish-Jugosllavia pėr tė njėjtėn periudhė kohe. Spahiu tha se ofensiva diplomatike serbe pėr mos njohjen e Kosovės ėshtė destruktive. Por ai thekson se diplomacia e Prishtinės vepron qė nė ēdo moment tė mbrojė interesat e Kosovės qė tė dėshmojė rolin konstruktiv dhe paqėsor nė rajon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Spahiu: SHBA do tė mbėshtesė Kosovėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: