Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vjedhjet, problematike nė Tiranė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vjedhjet, problematike nė Tiranė   16/2/2009, 17:55

Krimi i rrugės mbetet ende problematik pėr kryeqytetin shqiptar pavarėsisht se kohėt e fundit janė shtuar masat e sigurisė. Uniformat blu nė sektorin e antikrimit nė drejtorinė e policisė sė Tiranės deklarojnė se njė ndėr veprat mė shqetėsuese ėshtė ajo e vjedhjes. Mesatarisht nė Tiranė ndodhin 5-6 grabitje nė ditė, ndėrkohė qė shėnonen edhe 13-18 denoncime. Sipas policisė zonat me problematike janė “Shallvaret”, Rruga “Don Bosko” dhe “Jordan Misja”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vjedhjet, problematike nė Tiranė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: