Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce: Kur dehem mė merr gjumi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Beyonce: Kur dehem mė merr gjumi   15/2/2009, 23:24

Ylli i muzikės r’n’b Beyonce Knowles thotė se ajo preferon verėn nga pijet alkoolike, por se nuk i pėlqen tė dehet pėr shkak se shndėrrohet nė njė person tė qetė dhe tė pėrgjumur.


“Nuk pi shpesh. Por, kur jam e dehur jam shumė e qetė dhe vetėm vėzhgoj dhe shkoj fle. Nuk mendoj se ėshtė shumė kėnaqėsi”, ka thėnė Beyonce.

Kėngėtarja 27-vjeēare po ashtu ėshtė zotuar se kurrė nuk ka marrė dhe nuk do tė marrė drogė.

“Gjithmonė them se nuk do ta bėj atė kurrė. Kurrė nuk kam parė njė person qė ka konsumuar dhe tė them, ‘Ou, dua ta bėj kėtė!’. Mendoj mė shumė se ‘pėr ta ėshtė mirė, por mua jo faleminderit. Do tė pi vetėm gotėn time me verė’,”, ka shtuar Beyonce.


Beyonce Knowles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce: Kur dehem mė merr gjumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: