Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Holmes: Puna mė ka dobėsuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Holmes: Puna mė ka dobėsuar   15/2/2009, 23:22

Aktorja Katie Holmes thotė se ajo ka rėnė aq shumė nė peshė sė fundi, pėr shkak tė orarit shumė tė ngjeshur tė punės.Bukuroshja, e cila sė fundi luajti nė shfaqjen e Arthur Miller, “All My Sons” nė Broadway, thotė se orėt e gjata tė punės dhe metabolizmi i shpejtė janė faktorėt qė kanė shkaktuar dobėsimin e saj.

“Metabolizmi im ishte gjithnjė aktiv gjatė gjithė kohės. Humbas nė peshė shpejt kur punoj shumė. Nuk ka rėndėsi sa shumė ha, vetėm dobėsohem. Nuk ėshtė problemi mė i madh nė botė, apo?”, thotė aktorja.

“Jam njė grua qė beson se mund t’i ketė tė gjitha. Por, ne femrat mund tė bėjmė gjėra tė jashtėzakonshme nėse i pėrkushtohemi me mėndje. Dhe jo vetėm kaq, ne kėnaqemi kur i bėjmė gjėrat! Edhe nėse ato janė tė ēmendura, ėshtė argėtim. Nė fund tė fundit, ka qenė njė pėrvojė”, ka shtuar Holmes.K
Katie Holmes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Holmes: Puna mė ka dobėsuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: