Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Politikania publikon fotografinė nėn dush nė Facebook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Politikania publikon fotografinė nėn dush nė Facebook   15/2/2009, 19:13

Politikania publikon fotografinė nėn dush nė Facebook
Liderėt e opozitės e kanė cilėsuar ministren e Punėve tė Brendshme tė Uruguait si njė “ekzibicioniste” pasi qė ajo ka publikuar fotografinė e saj nėn dush nė Facebook.
Daisy Tourne ka publikuar njė fotografi tė saj nė profilin e saj me mbishkrimin, “nuk ka asgjė mė natyrale se njė grua nėn dush”.
Fotografia paraqet vetėm duart e Tournes dhe fytyrėn e buzėqeshur nėn ujin qė rrjedh, sipas gazetės El Pais.
“Mendoj se ėshtė shumė e pahijshme qė ministrja shfaq veten aq intimisht”, ka thėnė ish-zėvendės-presidenti i vendit, Luis Hierro Lopez pėr El Pais.
“Ministrat duhet tė janė mė tė thjeshtė, mė modest, mbi tė gjitha Ministrja e Punėve tė Brendshme, e cila komandon forcėn policore”, ka shtuar ai.
Politikani Jose Amorin e ka quajtur fotografinė “mendjelehtė”.
Zonja 57-vjeēare Tourne, ėshtė pėrgjigjur nė faqen e saj se fotografia nuk ishte bėrė publike pėr kėdo e as nuk kishte qėllime tė jetė erotike. Ajo ka thėnė se po bėnte njė dush pas njė vizite nė plazh.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Politikania publikon fotografinė nėn dush nė Facebook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: