Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kinezja 107 vjeēare, kėrkon burrė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kinezja 107 vjeēare, kėrkon burrė   15/2/2009, 19:11

Kinezja 107 vjeēare, kėrkon burrė

Njė grua kineze 107 vjeēe, e cila gjatė njė shekulli ka pasur frikė tė martohej, ka vendosur mė nė fund tė kėrkojė njė burrė. Sipas njė gazete lokale, e moshuara kėrkon njė bashkėshort mbi tė 100-tat, duke shpresuar qė tė ketė ēfarė tė flasė me tė. Wang Guing kishte nisur tė mendonte se po u bėhej ferrė nipave tė saj, kur nė moshėn 102-vjeēe theu kėmbėn, pasi qė prej atėherė nuk mundte tė bėnte mė punėt e pėrditshme tė shtėpisė. E lindur nė provincėn Guizhou, vajza e njė tregtari kripe, Wang u rrit duke u shėrbyer xhaxhallarėve dhe tė afėrmve tė tjerė, shpeshherė duke rrahur gratė e tyre. Por mė nė fund ėshtė kujtuar se ėshtė vetė njė grua dhe duhej tė martohej, edhe pse nė moshėn 107 vjeē.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kinezja 107 vjeēare, kėrkon burrė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: