Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kapoor: Jemi tė befasuar nga suksesi i Slumdog

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Kapoor: Jemi tė befasuar nga suksesi i Slumdog   15/2/2009, 19:01

Ylli i filmit “Slumdog Millionaire”, Anil Kapoor, thotė se stafi realizues i filmit ėshtė i befasuar me suksesin e arritur.Drama e xhiruar nė Mumbai fitoi shtatė ēmime BAFTA nė ceremoninė e zhvilluar vikendin e kaluar si dhe katėr ēmime Golden Globe muajin e kaluar.

“Tė jem i sinqertė, ku do qė kemi dalė me ndonjė ēmim, kemi dalė duke mos pritur asgjė. Kemi qenė shumė tė ngazėllyer me gjithė atė qė kemi marrė dhe Zoti gjithmonė ka qenė i mirė me ne. Ka qenė e mrekullueshme”, ka thėnė Kapoor.

Filmi ėshtė i nominuar nė dhjetė kategori pėr ēmimin Oskar, ku ėshtė favorit pėr tė fituar edhe ēmimin kryesor, atė tė filmit mė tė mirė.
Ylli i filmit “Slumdog Millionaire”, Anil Kapoor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kapoor: Jemi tė befasuar nga suksesi i Slumdog
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: