Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Swift: Do tė dashurohesha edhe me njė kamerier

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Swift: Do tė dashurohesha edhe me njė kamerier   15/2/2009, 18:59

Ylli i muzikės country, Taylor Swift, me kėnaqėsi do tė dilte me ndonjė kamerier nė Londėr.


19-vjeēarja thotė se ajo nuk ėshtė e brengosur kur ėshtė fjala pėr meshkujt, pėr aq kohė sa ata janė tėrheqės.

“Dua vetėm tė dal me njė person tė kėndshėm. Edhe nėse ai ėshtė kamerier nė Londėr. Nuk kam asgjė kundėr as pėr tė dalė me tė famshėm”, ka thėnė Swift.

“Prindėrit dhe menaxherėt e mi kurrė nuk mė kanė vendosur nė njė kafaz pėr tė mė ndaluar tė marr vendime tė gabuara. Gjithmonė kanė qenė vendimet e mia, dhe fajet kanė rėnė mbi mua”, ka shtuar kėngėtarja.Ylli i muzikės country, Taylor Swift
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Swift: Do tė dashurohesha edhe me njė kamerier
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: