Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ka dėrguar 14,528 sms porosi pėr njė muaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Ka dėrguar 14,528 sms porosi pėr njė muaj   15/2/2009, 18:57

Ka dėrguar 14,528 sms porosi pėr njė muaj

Njė vajzė amerikane (13) pėrmbysi tė gjitha rekordet botėrore nė shkrimin e porosive tekstuale nė telefon celular, pasi nė dhjetor tė vitit tė kaluar ka dėrguar 14,528 sms porosi.
Mesatarisht, Reina Hardesti ka dėrguar nga 484 porosi nė ditė, ose saktėsisht, dy nė njė minutė sa ka qenė zgjuar.
Babai i saj ka qenė i tronditur kur nė fund tė muajit ka marrė llogari pėr telefonin celular, por, sė pari ka menduar se bėhet fjalė pėr gabim.

Mirėpo, nė llogarinė e dėrguar asgjė nuk ka qenė gabim, kompania e telekomunikimeve e ka kontrolluar gjendjen, ndėrsa nė fund ka pranuar se pak e ka “tepruar” me telefonin.
Megjithatė, edhe babai i Reinės nuk ėshtė qengji nė tėrė kėtė rrėfim. Ai mesatarist dėrgon nga 900 sms porosi, qė ėshtė 700 mė shumė se mesatarja e grupmoshės sė tij.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ka dėrguar 14,528 sms porosi pėr njė muaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: