Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 27-vjeēarja ushqen me gji qenin e sėmurė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: 27-vjeēarja ushqen me gji qenin e sėmurė   15/2/2009, 18:38

27-vjeēarja ushqen me gji qenin e sėmurė

Dashuria pėr kafshėt nuk njeh kufi. Njė 27-vjecare nga Nevada, Janelle Williams, ka vendosur tė ushqejė me qumėsht gjiri qenin e saj qe ishte i semurė.
Kelyshi i quajtur Jack, jo vetem qe ka arritur tė mesojė tė pijė, por e bėn edhe me delikatesė.

“Fillimisht m’u duk e ēuditshme, por nuk mė ka shkaktuar dhimbje. Ėshtė mė i kujdesshėm se djali im dy-vjeēar Johnny”, tha gruaja pėr revistėn gjermane “Bild”.
Ende nuk ėshtė shumė e qartė se cfarė e ka shtyrė Janelle tė ushqejė qenushin me qumėsht gjiri, por duke iu referuar fjalėve te saj, gjithcka ka qenė spontane. Gruaja e ka ende nė gji fėmijėn e saj dhe kjo mund tė ketė qenė nxitje pėr tė ushqyer edhe qenin.
“Ndjesia fillimisht ishte e cuditshme, mė pas u mesova. Tani kam nga njė gji pėr secilin”, u shpreh Janelle.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
27-vjeēarja ushqen me gji qenin e sėmurė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: