Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qentė janė mė tė mirė se meshkujt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Qentė janė mė tė mirė se meshkujt   15/2/2009, 17:53

Qentė janė mė tė mirė se meshkujtXhenifer Aniston thote se qente jane me te mire se burrat, per shkak se dashuria e tyre eshte e parezerve. Problemi i vetem eshte qe qente nuk jetojne shume gjate.
“Burrat vijne e shkojne. Me te vertete me burrat nuk keni raport siē keni me qente. Problemi eshte se qente nuk jetojne gjate. Kjo gje me pikellon. Dashuria e tyre eshte e parezerve dhe kjo gje me pelqen”, thote Aniston e cila ka dy qen - Norman dhe Doli.
Perndryshe, edhe ne filmin e ri, komedine Marley & Me, e cila eshte me e shikuar edhe se filmi me i ri i Bred Pit, rol te rendesishem ka edhe ne labrador.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qentė janė mė tė mirė se meshkujt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: