Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shkel njeri por nuk ndalohet qe mos vonohet te parukieri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Shkel njeri por nuk ndalohet qe mos vonohet te parukieri   15/2/2009, 17:46

Ka shkelur njė njeri por nuk ėshtė ndalur qė tė mos vonohet te parukieri

Amerikanja 77-vjeēare me makinė ka ka goditur njė motoēiklist nė udhėkryq, nė tė cilin ka pasur epėrsi, por ka vazhduar tė vozisė qė tė mos vonohet te parukieri.
Sipas shtypit lokal, pas incidentit, Luiz Dejvidson nga Florida ka rregulluar flokėt dhe pasi ka ardhur nė shtėpi, ėshtė arrestuar nėn akuzėn se e ka braktisur vendin e ngjarjes pa u pėrkujdesur pėr motoēiklistin e pėsuar.

Fatmirėsisht njeriu ka fituar vetėm lėndime trupore, ndėrsa Luiz ėshtė liruar pasi ka paguar garanci prej 3.000 dollarėve.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shkel njeri por nuk ndalohet qe mos vonohet te parukieri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: