Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bebet e lindura diten e inaugurimit...marrin emrin: Obama

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Bebet e lindura diten e inaugurimit...marrin emrin: Obama   15/2/2009, 17:44

Me qindra bebe tė lindura ditėn e inaugurimit marrin emrin Obama

20 janari shėnon ditėn e inaugurimit tė Presidentit tė parė me ngjyrė amerikan, por ėshtė ditėlindja e shumė bebeve me emrin Obama. Barack Obama ėshtė emri i fėmijės sė njė ēifti tė varfėr kolumbian, qė lindi nė ditėn e betimit. Kjo familje nuk ėshtė e vetmja qė zgjodhi kėtė emėr tė veēantė.
Me qindra familje kanė menduar po njėsoj. Njėra prej tyre, Silvia Fejardo, tregon pėr televizionin kolumbian se shpreson qė djali i saj me racė tė pėrzier tė bėjė diēka produktive nė tė ardhmen. Njė spital i ka ofruar pelena, qumėsht dhe shėrbim shėndetėsor falas kėtyre bebeve.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bebet e lindura diten e inaugurimit...marrin emrin: Obama
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: