Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Peshk i ēuditshėm bie nė duart e peshkatarit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Peshk i ēuditshėm bie nė duart e peshkatarit   15/2/2009, 17:41

Peshk i ēuditshėm bie nė duart e peshkatarit

Njė peshk i rrallė ka rėnė pre e njė peshkatari nė Vlorė. I ēuditshėm ėshtė lloji i tij, por edhe mėnyra e kapjes. Peshkatari Njazi Mustafa e ka zėnė atė mė duar, pasi e ka pikasur nė sipėrfaqe tė ujit, rreth 100 metra nė thellėsi tė bregut tė Rradhimės. Peshku ėshtė ky qė po shihni nė kėtė foto dhe peshon rreth 40 kilogramė dhe ėshtė afro 1 metėr i gjatė. Pasi e ka nxjerrė nė breg, peshkatari ka njoftuar pėrfaqėsues tė kėrkimeve shkencore nė Tiranė pėr tė pėrcaktuar llojin e tij.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Peshk i ēuditshėm bie nė duart e peshkatarit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: