Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pedikyr me ēokollata

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Pedikyr me ēokollata   15/2/2009, 17:20

Pedikyr me ēokollata


Salloni i bukurisė 'Blis' nė metropolin britanik nė Londėr, kėto ditė po josh myshterinjtė me pedikir nga ēokollata. Trajtimi i ėmbėl zgjat njė orė. Myshterinjtė tė cilėt deri nė gjunj janė futur nė ēokollatė e tė mos u rrjedhin ligat, njėkohėsisht kėnaqen edhe me filxhanin me kakao tė ngrohtė dhe pastat me ēokollatė.
'Njė nga recetat tona tė rregullta pėr pedikir ėshtė qumėsht i ngrohtė dhe bajamet, kėshtu qė menduam se do tė ishte shumė mirė sikur tė shtonin edhe ēokollatė pėr trajtim qė tė mund tė jetė njė pėrjetim i vėrtetė pėr tė gjitha shqisat', thotė Samantha Jones, pronare e sallonit.
'Vėrtetė ėshtė shumė e ndjeshme dhe e butė, ėshtė shumė me krem dhe dallohet nga pedikirėt e deritashėm. Ka aromė shumė tė mirė...', thotė Ashley Snell, vizitore.
Pėrzierja speciale pėrmban qumėsht me pėrqindje tė madhe tė yndyrės, pluhur ēokollate dhe vajra eterik. Pilingu pėrgatitet me sheqer. Kjo kėnaqėsi kushton gati 100 dollarė, kurse recetat ndryshojnė me ndėrrimin e stinėve tė vitit. Kėshtu, nė verė vizitoret shputat e buta i ftohin me pemė ekzotike me akullore. Salloni i parė 'Blis ' ėshtė hapur para 13 vitesh nė New York kurse prej para 3 vitesh po punon me sukses edhe kėtu nė Londėr.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pedikyr me ēokollata
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: