Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Robinson mė i miri nė All Star

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Robinson mė i miri nė All Star   15/2/2009, 17:08

Robinson mė i miri nė All Star


Nata e dytė e ALL STAR Uikendit qė po mbahet nė Feniks ishte e rezervuar pėr garat nė ngulitje, gjuajtje pėr tre pikė dhe garat nė shkathtėsi. Basketbollisėti i Nju Jorkut, Nejt Robinson edhe pse me vetėm 175 cm gjatėsi arriti tė merr fitoren nė garat e ngulitjes duke triumfuar ndaj Duajt Hauard nga Orlando, XhejAr Smith nga Denver si dhe Rudi Fernandez nga Portlandi. Ngulitja e cila i sjelli fitoren Robinsonit ishte ajo kur tejkaloi qendrėn nga Orlando, Houard. Nė garat pėr gjuajtje pėr tre pikė mė i suksesshėm ishte basketbollisti nga Majami, Dekuan Kuk i cili nė kėto gara mposhti fituesin e vitit tė kaluar Xhejson Kapono dhe basketbollistin nga Orlando Rashard Luis. Nė garat nė shkathtėsi, fitoren e mori basketbollisti nga Ēikago, Derik Rose i cili ishte mė i shpejtė dhe mė i shkathėt se sa konkurentėt e tij, Devin Herris, Toni Parker dhe Mo Uilliams. Sonte nė program ėshtė edhe ndeshja kryesore, ku basketbollistėt mė tė mirė nga konferenca lindore do tė sfidojnė mė tė mirėt nga perėndimi.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Robinson mė i miri nė All Star
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: