Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna i jep fund lidhjen me Chris Brown

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rihanna i jep fund lidhjen me Chris Brown   15/2/2009, 15:13

Rihanna raportohet se e ka hequr qafe tё dashurin e saj Chris Brown, pas skandalit tё javės sё kaluar kur reperi e kishte sulmuar kёngёtaren.


Rihanna, 20-vjeēarё, dukej se dėshironte tё vazhdojё tё qėndrojё nё krah tё Brown, por pasi kishte dėgjuar miqtė dhe familjarėt e saj, tё cilėt kishin kėrkuar ajo tё ndahet nga ai, kёngёtarja kishte vendosur t’i japė fund lidhjes.

“Rihanna vėrtet mendonte se Chris ishte dashuria e jetės sё saj. Por, kur ēdokush filloi ta vendosė nё pikėpyetje lidhjen e tyre, ajo shpėrtheu nё lot dhe pa dёshirё ka pranuar se ata janė nё tё drejtė”, ka thёnё njё burim.

“Ajo thjesht nuk mund tё besojė se kjo pėrfundoi nё kёtё mёnyrё”, ka shtuar burimi.Rihanna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna i jep fund lidhjen me Chris Brown
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: