Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Keira Knightley sulmohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Keira Knightley sulmohet   22/11/2007, 05:22

E akuzojne si anoreksike? Ajo nxjerr thonjte. Ka qene nje pirate keshtu qe duhet patur kujdes... Keira duket e vogel dhe e brishte, por thojini vetem dicka te pavertete, dhe ajo shnderrohet ne nje monster. Arsyet gjithsesi jane te drejta.

Per ta permbledhur, pak kohe me pare Dialy Mail, publikoi disa foto te aktores me rroba - banjo. Ajo eshte e dobet, disave mund tju duket pak si teper e dobet, dhe nga gazeta akuzohej: Eshte anoreksike, dhe ky eshte nje problem sepse ben qe shume vajza te ndjekin shembullin e saj duke rrezikuar jeten.

Dhe si tek V for Vendetta, hakmarrja ndodh: Knightley kerkon nje demshperblim, per lajm te rreme, me nje shifer me shume zero (nuk e dime shifren e sakte).

"Ai artikull mund te kishte shkaterruar karrieren time, sepse po te kisha qene anoreksike, sic pretendohet, nuk do te isha perzgjedhur per te bere nje film aksion, qe prezanton nje pjese te rendesishme te jetes sime artistike (Piratet e Karaibeve). Kur shkruhen gjera qe vene ne rrezik karrieren time, ceshtja behet shume serioze"

Shohim se cfare do te ndodhe ne te ardhmen. Do tju mbajme ne korrent.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Keira Knightley sulmohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: